Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Pompy ciepła Sinclair

Pompy ciepła Śląsk

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora oraz serwisanta:

Pompa ciepła typu monoblok oraz split jest przeznaczona do grzania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie może pracować w trybie łączącym grzanie z ciepłą wodą użytkową, jak i chłodzenie z ciepłą wodą użytkową. Ponadto, można również ustawić tryb dezynfekcji, wakacyjny, szybkiego podgrzewania CWU, jak i pracę według krzywej grzewczej. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz dotykowy, pompę wodną z płynną regulacją, zintegrowany zbiornik wyrównawczy i zawór bezpieczeństwa. Zawiera również zawór trójdrożny i ma opcję chłodzenia.
Agregat wyposażony w dwustopniową sprężarkę inwerterową. Ogrzewanie do temperatury zewnętrznej -25 °C. Jednostka wykorzystuje ekologiczny czynnik chłodniczy R32 o niskim GWP. Dodatkowym atutem są kompaktowe wymiary. Urządzeniem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji EWPE Smart.
Wszystkie modele na stronie producenta: www.sinclair.pl/oferta/pompy-ciepla.html

Dofinansowanie

Chciałbyś uzyskać dofinansowanie nowego źródła ciepła (kotła na ekogroszek, kotła na pellet, czy pompy ciepła) w ramach Programu Czyste Powietrze? Dołącz do osób, które otrzymały dofinansowanie swojej inwestycji!

Zakup na raty

Chcesz zakupić nasze urządzenie na raty? Dobrze trafiłeś! U nas możesz skorzystać z płatności ratalnej.