Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Panasonic

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora oraz serwisanta:

Oferowane przez firmę Panasonic pompy ciepła serii Aquarea służą do ogrzewania i chłodzenia powierzchni użytkowych. Zapewniają dużą oszczędność energii dzięki swojej wysokiej wydajności nawet w temperaturze -20°C. Są w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic. Układy zapewniają idealną temperaturę i produkują ciepłą wodę w prosty, tani i ekologiczny sposób poprzez wykorzystanie ciepła z otoczenia. Wyjątkowa wydajność i oszczędność energii, a także kompaktowa budowa idealnie sprawdzi się do nowych instalacji i budynków energooszczędnych.
Układy Panasonic znalazły się w Niebieskim Przewodniku Międzynarodowej Agencji Energetycznej (IEA). Celem jest zmniejszenie do 2050 r. emisji CO2 odnotowanej w roku 2005 o połowę. Pompa Aquarea wchodzi w skład systemów ogrzewania nowej generacji, wykorzystujących darmowe i odnawialne źródło energii, jakim jest powietrze, do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń w budynku oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej.
Wszystkie modele na stronie producenta: www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/aquarea/

Dofinansowanie

Chciałbyś uzyskać dofinansowanie nowego źródła ciepła (kotła na ekogroszek, kotła na pellet, czy pompy ciepła) w ramach Programu Czyste Powietrze? Dołącz do osób, które otrzymały dofinansowanie swojej inwestycji!

Zakup na raty

Chcesz zakupić nasze urządzenie na raty? Dobrze trafiłeś! U nas możesz skorzystać z płatności ratalnej.