Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O.: 602 873 290

Pompy ciepła LG

Pompa ciepła LG

Certyfikat autoryzowanego instalatora:

THERMA V zdecydowanie wyróżnia się od pozostałych pomp ciepła – jest nieporównywalnie bardziej ergonomiczna i przyjazna dla klimatu. W porównaniu ze standardowymi systemami grzewczymi w konwencjonalnym budownictwie, THERMA V oszczędza do 50% energii grzewczej!
To niesamowita korzyść dla środowiska, zmniejszająca zarazem koszty związane z zaopatrywaniem w ciepło Twojego domu. Duży potencjał oszczędnościowy sprawia, że zakup systemu LG zwróci się w ciągu kilku lat. Pompa THERMA V jest zaprojektowana w taki sposób, aby dostęp do instalacji kominowej lub kotła nie był wymagany.
Aby dodatkowo zwiększyć wydajność, pompa THERMA V posiada inteligentne czujniki i technologię sterowania -czujnik LG Smart Sensor w jednostce zewnętrznej stale monitoruje ciśnienie i temperaturę czynników w obiegu, aby stale regulować zakres roboczy sprężarki. Tryb automatyczny zapewnia również, że pompa ciepła automatycznie przełącza się na tryb ogrzewania lub chłodzenia w zależności od temperatury zewnętrznej i odpowiednio dostosowuje wydajność ogrzewania lub chłodzenia systemu.
Wszystkie modele na stronie producenta: www.lg.com/pl/klimatyzacja-pompy-ciepla

Dofinansowanie

Chciałbyś uzyskać dofinansowanie nowego źródła ciepła (kotła na ekogroszek, kotła na pellet, czy pompy ciepła) w ramach Programu Czyste Powietrze? Dołącz do osób, które otrzymały dofinansowanie swojej inwestycji!

Zakup na raty

Chcesz zakupić nasze urządzenie na raty? Dobrze trafiłeś! U nas możesz skorzystać z płatności ratalnej.