Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Pompy ciepła Hewalex

Pompy ciepła Hewalex

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora oraz serwisanta:

Pompa ciepła PCCO SPLIT 20 kW może stanowić samodzielnie pracujące źródło ciepła w nowych budynkach energooszczędnych, a w budynkach modernizowanych współpracować z kotłem grzewczym w układzie tzw. ogrzewania hybrydowego. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -25°C. Maksymalna temperatura na zasilaniu z pompy ciepła wynosi 55°C (do temperatury zewnętrznej 0°C) i 45°C (przy -25°C). Szczególnie zalecana jest współpraca pompy ciepła z systemem ogrzewania podłogowego (lub innego niskotemperaturowego płaszczyznowego).
Do efektywnego podgrzewania wody użytkowej służą podgrzewacze wody serii OKC/HP o zwiększonej powierzchni wężownicy grzejnej. Dodatkowo pompa ciepła PCCO SPLIT 20 kW może pracować w trybie chłodzenia aktywnego schładzając wodę nawet do 7°C.

NISKIE KOSZTY OGRZEWANIA DOMU DZIĘKI WYSOKIEJ KLASIE EFEKTYWNOŚCI A++

Pompa ciepła, korzystając w większej części z energii odnawialnej, zapewnia niskie koszty ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej. Jeżeli efektywność średnioroczna SCOP wynosi np. 4,0, to z 1 kW energii elektrycznej zużywanej przez pompę ciepła, wytwarzane było 4,0 kW ciepła. Pompa ciepła PCCO SPLIT 20 kW posiada klasę efektywności energetycznej (35°C): A++

Wszystkie modele na stronie producenta: www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/

Dofinansowanie

Chciałbyś uzyskać dofinansowanie nowego źródła ciepła (kotła na ekogroszek, kotła na pellet, czy pompy ciepła) w ramach Programu Czyste Powietrze? Dołącz do osób, które otrzymały dofinansowanie swojej inwestycji!

Zakup na raty

Chcesz zakupić nasze urządzenie na raty? Dobrze trafiłeś! U nas możesz skorzystać z płatności ratalnej.