Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Pompy ciepła De Dietrich

Pompy ciepła powietrze/woda

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora oraz serwisanta:

Pompy ciepła powietrze/woda

Jednymi z prezentowanych przez nas produktów są pompy ciepła, które mogą pracować zarówno zimą, jak i latem. Pracują one w temperaturach nawet do -20°C, a ich cicha i wydajna praca sprawia, że z pewnością znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Oszczędne działanie gwarantuje ochronę środowiska, a także powoduje, że koszt zakupu instalacji może się zwrócić już po niespełna 3 latach użytkowania.
Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła De Dietrich do ogrzewania charakteryzują się bardzo łatwym montażem oraz intuicyjną obsługą, dzięki czemu wszystkim osobom zapewnią komfort użytkowania. Nasza szeroka oferta pomp ciepła do c.w.u. z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Ponadto zachęcamy do przyjrzenia się szczegółowej specyfikacji innych prezentowanych przez nas sprzętów.
Wszystkie modele na stronie producenta: www.dedietrich.pl/pompy-ciepla/

Dofinansowanie

Chciałbyś uzyskać dofinansowanie nowego źródła ciepła (kotła na ekogroszek, kotła na pellet, czy pompy ciepła) w ramach Programu Czyste Powietrze? Dołącz do osób, które otrzymały dofinansowanie swojej inwestycji!

Zakup na raty

Chcesz zakupić nasze urządzenie na raty? Dobrze trafiłeś! U nas możesz skorzystać z płatności ratalnej.