Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Topialniki

Topialnik do topienia parafin na 2 tony

Posiadamy 2 wersje topialników: topialnik z pompą, wężami i pistoletem do zalewania oraz bez pompy (niższa cena). Topialnik posiada podwójny płaszcz olejowy lub wodny, dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego pojemność wsadowa to 2000 l, moc pieca 16 kW przy pełnej mocy i 8kW przy połowie mocy, zasilanie 400V (posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne). Jest to topialnik przewoźny na kółkach z dobrą izolacją termiczną.

Topialnik do topienia parafin służących do zalewania zniczy.

Posiadamy 2 wersje topialników: topialnik z pompą, wężami i pistoletem do zalewania oraz bez pompy (niższa cena). Topialnik posiada podwójny płaszcz olejowy lub wodny, dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego pojemność wsadowa to 400 l, moc topialnika 8kW przy pełnej mocy i 4kW przy połowie mocy, zasilanie 400V (posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne). Jest to topialnik przewoźny na kółkach z dobrą izolacją termiczną.

Topialnik do topienia parafin służących do zalewania zniczy.

Topialnik posiada podwójny płaszcz olejowy lub wodny, dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego poemność wsadowa to 100 l, moc pieca wynosi 3,6 kW, zasilany jest napięciem 230 V, może również pracować na 400V (posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne, dokumentację DTR). Piec może również współpracować z pompą elektryczną do zalewania zniczy, którą także posiadamy w sprzedaży.
  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Dla osób bezrobotnych, młodych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznesplanu, w celu uzyskania środków na dofinansowanie!
  • U nas można zakupić maszyny w leasing.