Pompy ciepła, kotły c.o.: 889 814 038 Kotły c.o., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Topialniki

Topialnik do topienia parafin na 2 tony.

Topialnik jest do sprzedaży w dwóch opcjach z pompą, wężami i pistoletem do zalewania jak również bez pompy wtedy cena jest niższa. Topialnik jest z podwójnym płaszczem olejowym lub wodnym dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego pojemność wsadowa to 2000l, moc pieca 16KW przy pełnej mocy i 8KW przy połowie mocy, zasilanie 400V posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne, jest topialnikiem przewoźnym na kółkach z dobrą izolacją termiczną.

Topialnik do topienia parafin służących do zalewania zniczy.

Topialnik jest do sprzedaży w dwóch opcjach z pompą, wężami i pistoletem do zalewania jak również bez pompy wtedy cena jest niższa. Topialnik jest z podwójnym płaszczem olejowym lub wodnym dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego poj. wsadowa to 400l, moc topialnika 8KW przy pełnej mocy i 4KW przy połowie mocy, zasilanie 400V posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne, jest piecem przewoźnym na kółkach z dobrą izolacją termiczną.

Topialnik do topienia parafin służących do zalewania zniczy.

Topialnik jest z podwójnym płaszczem olejowym lub wodnym dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego poj. wsadowa to 100l, moc pieca 3,6KW zasilany jest napięciem 230V może również pracować na 400V posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne dokumentację DTR. Piec może również współpracować z pompą elektryczną do zalewania zniczy którą również u mnie można zakupić.

  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Dla osób bezrobotnych, młodych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznesplanu, w celu uzyskania środków na dofinansowanie!
  • U nas można zakupić maszyny w leasing.