Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Linia do produkcji zniczy i wkładów

  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Dla osób bezrobotnych, młodych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznesplanu, w celu uzyskania środków na dofinansowanie!
  • U nas można zakupić maszyny w leasing.

W skład linii wchodzi:

IEC ELEKTRYCZNY DO TOPIENIA PARAFIN o pojemności 400 l z podwójnym płaszczem olejowo–wodnym i mocy 4 kW oraz 8 kW (jest możliwość zamówienia pieca o dowolnej pojemności).

PRASA PNEUMATYCZNA DO PRASOWANIA WKŁADÓW PARAFINOWYCH (PÓŁAUTOMAT) o średnicy 45 mm, 55 mm, 62 mm (jest możliwość zamówienia prasy o dowolnych średnicach), wysokości wyprasek do 20 cm i wydajności 1500 szt./h. Zasilana jest sprężonym powietrzem o ciśnieniu 10 bar i napięciem 230 V o mocy 2 kW. Bardzo prosta w obsłudze i bardzo cicha.

PISTOLET NA WKŁADKI TERMOTOPLIWE do naklejania aplikacji na szkle i plastiku o bardzo dużej wydajności (niekapiący).

LEJEK Z DOZOWNIKIEM DO ZALEWANIA zniczy, wkładów olejowych, tub zalewanych i innych. Wydajność ok. 2000 szt./h.

ZESTAW DO MALOWANIA SZKŁA. W skład zestawu wchodzi również sprężarka o parametrach dopasowanych do potrzeb specjalnego pistoletu do malowania z wirującą dyszą, o wydajności 14000 szt./10h.

SPRZĘT DO PAKOWANIA W ZGRZEWKI FOLIĄ TERMOKURCZLIWĄ. Zaletą tego urządzenia jest możliwość pakowania różnych wyrobów. Zużycie energii elektrycznej to tylko 2 kW. Wydajność ok. 80 paczek/h (średnio po 10 szt. w paczce).

Do w/w zestawu wchodzi również specjalistyczne szkolenie na temat produkcji i cała technologia produkcji. Wszystkie urządzenia są nowe, na gwarancji i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz dokumentację DTR. Wszystkie problemy związane z produkcją można konsultować i rozwiązywać w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej firmy.