Pompy ciepła, kotły c.o.: 889 814 038 Kotły c.o., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Linia do produkcji zniczy i wkładów

  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Dla osób bezrobotnych, młodych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznesplanu, w celu uzyskania środków na dofinansowanie!
  • U nas można zakupić maszyny w leasing.

W skład linii wchodzi:

Piec elektryczny do topienia parafin o pojemności 100l z podwójnym płaszczem olejowo – wodnym i mocy 3,6 KW. (istnieje możliwość zamówienia pieca o dowolnej pojemności).

Prasa pneumatyczna do prasowania wkładów parafinowych (półautomat) o średnicy fi 45 mm, 55 mm oraz 62 mm (istnieje możliwość zamówienia prasy o dowolnych średnicach). Wysokość wyprasek do 20 cm i wydajności 1500 szt/h. Zasilana jest sprężonym powietrzem o ciśnieniu 10 BAR i napięciem 230V o mocy 2 KW. Jest prasą bardzo prostą w obsłudze i bardzo cichą.

Pistolet na wkładki termo topliwe do naklejania aplikacji na szkle i plastiku o bardzo dużej wydajności (niekapiący).

Lejek z dozownikiem do zalewania zniczy, wkładów olejowych, tub zalewanych i innych. Wydajność ok 2000 szt./h.

Zestaw do malowania szkła. W skład zestawu wchodzi również sprężarka o parametrach dopasowanych do potrzeb specjalnego pistoletu do malowania z wirującą dyszą o wydajności 14000 szt/10h.

Sprzęt do pakowania w zgrzewki folią termokurczliwą. Zaletą tego urządzenia jest to że można pakować różne wyroby nie tylko zniczowe, a zużycie energii elektrycznej to tylko 2KW. Wydajność ok 80 paczek/h. średnio po 10 szt. w paczce.

Do w/w zestawu wchodzi również specjalistyczne szkolenie na temat produkcji i cała technologia produkcji. Wszystkie urządzenia są nowe na gwarancji i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz dokumentację DTR. Wszystkie problemy związane z produkcją można konsultować i rozwiązywać w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie naszej firmy.

Wystawiamy fakturę Vat. Dla osób bezrobotnych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznes planu aby uzyskać środki na dofinansowanie. Polecamy również inne maszyny i urządzenia do produkcji świec stołowych, stożkowych, kręconych, cerkiewnych i wiele innych urządzeń.