Pompy ciepła, kotły c.o.: 889 814 038 Kotły c.o., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Automatyczna linia dozująca

Automatyczna linia dozująca przeznaczona jest do napełniania pojemników szklanych, plastikowych, metalowych płynna parafiną. Można napełniać pojemnik o różnej gramaturze zadanej na komputerze od 5 gram do 5 litrów w zależności od rodzaju linii dozującej. Jest to linia dozująca jednocześnie 5 pojemników na długość taśmy 6m i schłodzenia ich za pomocą tunelu schładzającego. Produkowane są linie wraz z spieniarkami, mieszalnikami do produkcji wkładów zniczowych, zniczy oraz różnego rodzaju świec zapachowych.

Prosta obsługa i niezawodność urządzenia sprawia że staje się częstym stosowaniem w zakładach gdzie potrzeba jest ograniczenie pracowników na produkcji. Wydajność średnia linii wynosi 2400 sztuk na godzinę przy gramaturze 150g. Urządzenie jest nowe na gwarancji, posiadamy serwis techniczny i całe doradztwo w obsłudze sprzętu.
  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Dla osób bezrobotnych, młodych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznesplanu, w celu uzyskania środków na dofinansowanie!
  • U nas można zakupić maszyny w leasing.