Pompy ciepła, kotły C.O.: 889 814 038 Kotły C.O., maszyny do produkcji zniczy: 602 873 290

Automatyczna linia dozująca

Automatyczna linia dozująca przeznaczona jest do napełniania płynną parafiną pojemników szklanych, plastikowych, czy metalowych. Można napełniać pojemnik o różnej gramaturze ustawionej komputerowo – od 5 g do 5 l, w zależności od rodzaju linii dozującej. Nasza linia dozuje jednocześnie parafinę dla 5 pojemników na długość taśmy 6 m i schładza je za pomocą tunelu schładzającego. Produkujemy linie wraz ze spieniarkami, mieszalnikami do produkcji wkładów zniczowych, zniczy oraz różnego rodzaju świec zapachowych.

Prosta obsługa i niezawodność urządzenia sprawia, że nasze urządzenie pomaga zautomatyzować produkcję, tym samym ograniczyć ilość pracowników produkcyjnych. Średnia wydajność linii wynosi 2400 szt./h przy gramaturze 150 g. Urządzenie jest nowe, na gwarancji, posiadamy serwis techniczny i całe doradztwo w obsłudze sprzętu.
  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Dla osób bezrobotnych, młodych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznesplanu, w celu uzyskania środków na dofinansowanie!
  • U nas można zakupić maszyny w leasing.